Gdynia - Hel (indywidualnie)

Imię i nazwisko
Twój czas
Data próby
Narodowość
Klub
Miejsce
Relacja
Alicja Giedryś
05:10:00
25/07/2019
Polska
Szansa Start Gdańsk
1
Bartosz Łopiński
05:26:00
24/08/2019
Polska
Team Karaś
2
Wojciech Kostrzewa
05:35:00
15/08/2019
Polska
Team Karaś
3
Witold Marciniec
05:38:00
21/08/2020
Polska
-
4
Wiktor Bogdański
05:42:00
13/08/2018
Polska
-
5
Tomasz Kosieradzki
05:46:00
24/08/2019
Polska
Team Karaś
6
Robert Janiga
05:56:00
10/08/2017
Polska
Team Karaś
7
Michał Lisiewicz
06:03:00
10/08/2017
Polska
Team Karaś
8
Piotr Skrzynkowski
06:14:00
21/08/2020
Polska
-
9
Andrzej Nykowski
06:30:00
13/08/2018
Polska
Team Karaś
10
Michał Grigalis
06:35:00
24/08/2020
Polska
-
11
Łukasz Frankowski
06:58:00
25/07/2019
Polska
Team Karaś
12
Rafał Przychodzień
07:02:00
15/08/2019
Polska
-
13
Tatiana Korona
07:09:00
25/07/2019
Polska
Team Karaś
14
Adrian Kociszewski
07:37:00
14/07/2020
Polska
-
15
Adam Rosłanowski
08:44:00
17/08/2019
Polska
-
16
Agnieszka Saska
08:50:00
03/08/2019
Polska
Team Karaś
17
Tatiana Korona
08:51:00
04/07/2017
Polska
Team Karaś
18
Andrzej Mazur
10:45:00
16/08/2020
Polska
-
19

Gdynia - Hel - Gdynia (indywidualnie)

Imię i nazwisko
Twój czas
Data próby
Narodowość
Klub
Miejsce
Relacja
Alicja Giedryś
10:59:00
25/07/2019
Polska
Szansa Start Gdańsk
1
Tomasz Kosieradzki
14:21:00
24/08/2019
Polska
Team Karaś
2
Tatiana Korona
15:34:00
25/07/2019
Polska
Team Karaś
3

Double Gdynia-Hel

Imię i nazwisko
Twój czas
Data próby
Narodowość
Klub
Miejsce
Relacja

Gdynia - Hel (team)

Imię i nazwisko
Twój czas
Data próby
Narodowość
Klub
Miejsce
Relacja

Rewa - Jastarnia (indywidualnie)

Imię i nazwisko
Twój czas
Data próby
Narodowość
Klub
Miejsce
Relacja
Wojciech Kostrzewa
04:05:00
14/08/2018
Polska
-
1
Paweł Wenda
04:18:00
26/07/2019
Polska
-
2
Łukasz Frankowski
04:26:00
14/08/2018
Polska
Team Karaś
3
Jacek Wyszyński
05:00:00
09/07/2017
Polska
-
4
Jacek Podlewski
05:29:00
14/08/2018
Polska
Team Karaś
5
Piotr Maślanka
05:37:00
26/07/2019
Polska
Team Karaś
6
Michał Kupś
06:20:00
26/07/2019
Polska
-
7
Daniel Mękarski
07:33:00
26/07/2019
Polska
-
8

Rewa - Jastarnia (team)

Imię i nazwisko
Twój czas
Data próby
Narodowość
Klub
Miejsce
Relacja

Puck - Chałupy (indywidualnie)

Imię i nazwisko
Twój czas
Data próby
Narodowość
Klub
Miejsce
Relacja
Wojciech Kostrzewa
02:13:00
14/07/2020
Polska
-
1
Julia Rubaszewska
02:30:00
01/08/2020
Polska
-
2
Daniel Mękarski
02:58:00
28/08/2020
Polska
-
3

Puck - Chałupy (team)

Imię i nazwisko
Twój czas
Data próby
Narodowość
Klub
Miejsce
Relacja

Kołobrzeg - Bornholm (indywidualnie)

Imię i nazwisko
Twój czas
Data próby
Narodowość
Klub
Miejsce
Relacja
1

Kołobrzeg - Bornholm (team)

Imię i nazwisko
Twój czas
Data próby
Narodowość
Klub
Miejsce
Relacja